SÁDROKARTONOVÉ SYSTÉMY NOVÉ GENERACE

Sádrokartonové systémy suché vnitřní výstavby jsou určeny pro širokou oblast použití v interiérech, a to jak u novostaveb, tak i při rekonstrukcích a při opravách bytových, občanských i průmyslových staveb. Využít je lze mimo jiné i na montáž příček a pro obklady stěn.

Konstrukce příček slouží především k členění interiérů na jednotlivé místnosti, ale také k vedení potřebných instalací. Splňují jak estetické tak i stavebně fyzikální požadavky, které jsou na ně kladeny.

Předsazené stěny jsou používány pro estetické vylepšení stávajících povrchů, zvýšení hodnot tepelně izolačních vlastností a neprůzvučnosti stěn, případně pro vytvoření meziprostoru pro vedení instalací, což je zvláště vhodné při rekonstrukcích (např. v panelových domech). Dutinu uvnitř konstrukce je možno využít k vedení instalací všeho druhu. Ideálně rovná plocha stěny pak může být snadno opatřena zvoleným druhem interiérového nátěru, nalepenou tapetou či keramickým obkladem.


KLÍČOVÉ VLASTNOSTI SÁDROKARTONOVÝCH SYSTÉMŮ

Systémy suché vnitřní výstavby dokáží splnit i ty nejnáročnější stavebně-fyzikální, technické, konstrukční a estetické požadavky. Jejich nespornou výhodou je rychlost výstavby, snadná zpracovatelnost, nízká hmotnost, malá dopravní a energetická náročnost a značná variabilita použití.

  • RYCHLOST REALIZACE – postup stavby bez dlouhých technologických přestávek
  • SUCHÝ PROCES – výstavba bez zanášení vlhkosti do stávajících konstrukcí
  • UDRŽENÍ MIKROKLIMATU – regulace poměru vlhkosti ve vzduchu
  • SPLNĚNÍ NÁROKŮ – dodržení požadovaných stavebně-fyzikálních požadavků
  • NEPRŮZVUČNOST – odhlučnění, snadná opravitelnost stěn
  • EKONOMICKÁ EFEKTIVITA – a nízká hmotnost

MÁTE ZÁJEM O MONTÁŽ SÁDROKARTONŮ? NEVÁHEJTE MĚ KONTAKTOVAT.

KONTAKTUJTE MĚ