Volejte +420 602 159 204

O nás

Specializujeme se převážně na zateplování fasád rodinných a bytových domů. V rámci zateplení objektů provádíme výměnu stávajících parapetů a instalaci fasádních dekorativních prvků. Provádíme montáž sádrokartonu a závěsných kazetových podhledů dále, tenkovrstvé omítky, štuky, malířské práce, tapetování, pokládku plovoucích podlah.

Zateplováním fasád budov se věnujeme již od roku 1993, kdy jsme začali sbírat zkušenosti a praxi u firem specializující se na revitalizaci panelových domů. I nadále nás tyto firmy oslovují a spolupracujeme s nimi na revitalizaci panelové výstavby. Za doby svého působení v oboru jsme realizovali nespočet zakázek jak panelových tak rodinných domů.

Jsme registrovaní v Seznamu odborných dodavatelů v rámci dotačního programu Zelená úsporám.

Dbáme na vysokou kvalitu konečného díla, kterou tvoří kvalitní materiál, odbornost, řemeslná zručnost a praxe řemeslníka, který dílo provádí. Snažíme se poskytnout zákazníkům informace o současných možnostech a trendech v oboru. Seznámíme ho s různými systémy s jejich výhody a nevýhody. Společně vybereme ten nejvýhodnější systém pro Váš dům.Vzhledem k dlouhodobé specializaci na tyto práce máme oprávnění na celou řadu Certifikovaných systémů, ať již domácích či zahraničních.

Naše certifikace: